Среда, 14.11.2018, 12:45
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [102]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Наш опрос
Відвідайте Канівський історичний музей
Всего ответов: 95

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Музей гармоніки

Музей гармоніки


Іллюстрація до новини ""Унікальний музей гармоніки, відкритий  в Жашкові, зацікавив не лише любителів гри на цьому справді народному інструменті, а й відомих політиків.

Історичні фотографії, пов’язані з гармонікою, листи з розповідями про людей, які все життя присвятили грі на цьому інструменті, ініціатор і засновник музею, заслужений працівник культури України Іван Сухий одержує з усіх куточків України.

– Радісною несподіванкою, – каже він, – стала зацікавленість нашою роботою відомих політиків – Володимира Литвина та Олександра Мороза. Дідусь останнього, як той пише в листі, грав на гармошці, зробленій на спеціальне замовлення в імператорській майстерні. Олександр Олександрович обіцяв передати її у подарунок музею.

А першим історичний подарунок зробив відомий баяніст, професор Київської консерваторії Володимир Бесфамільнов. Набір з 20 міні-гармошок, яким уже по 80 років, є не лише окрасою музею – на них навчаються грати юні гармоністи.

Іван Сухий розіслав по всій Україні листи, в яких просить поповнити мистецьку скарбницю цього чарівного інструмента. Між іншим, на ньому свого часу грали поети Володимир Сосюра, Андрій Малишко, Дмитро Луценко, народна артистка України Раїса Кириченко. Небайдужим до гармошки був і Тарас Шевченко, який згадав її у повісті "Капітанша".

Підготував: Олександр ЩЕРБАТЮК
Фото: Олександр ЩЕРБАТЮК
Джерело: "Прес-Центр"

Категория: Мои статьи | Добавил: kaniv-museum (15.01.2008)
Просмотров: 1120 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: