Пятница, 18.01.2019, 19:29
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [102]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Наш опрос
Відвідайте Канівський історичний музей
Всего ответов: 95

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Знак Київського полку

Знак Київського полку

Американські козаки знову поповнили колекцію старовинних українських речей. Як повідомив отаман Сергій Цапенко, на одному з аукціонів, абсолютно несподівано, виникло кілька унікальних лотів. Про нагородний ятаган, ми вже писали.

Публікуємо світлину Знаку Київського полку. Скоріш за все, знак було вивезено кимось з першої хвилі еміграції. Тепер, нащадки, а це, переважно, повністю американізовані онуки і правнуки, що абсолютно не розуміють значення подібних речей, почали розпродаж.

Враховуючи той факт, що нинішнього року, померло чимало дружин і дітей колишніх царських офіцерів, діячів УНР,  слід очікувати масової появи на антикварному ринку США і Канади, автентичних сімейних реліквій 120-300 річної давнини. 

Зрозуміло, і Американське козацтво, і часописи "Музеї України" і "Нова Січ", за сприяння газети "SecondUSA", не збираються пропустити історичні скарби нашої держави.

Розпочинається велике полювання на українські реліквії в США!

Зрозуміло, деякі, не дуже дорогі експонати, американські козаки спробують викупити самостійно.

Запрошуємо до співпраці патріотично налаштованих підприємців з України, що готові стати власниками історичних символів нашої держави. Ми прийшли до висновку, що наші речі повинні зберігатися в Україні! Хай навіть у приватних колекціях! Все-одно, згодом вони будуть експонуватися у державних музеях! Хтось, колись прозріє і або подарує, або просто передасть раритети до держмузеїв. Можливо, скарби, для музею, викупить хтось більш моральний...

Досягнуто певних домовленностей з кількома солідними брокерськими фірмами США, акредитованих на найбільших антикварних аукціонах, на інформування  про всі українські чи козацькі лоти.

Якщо не викупимо, то хоч отримаємо якісні фото!

До речі, якщо хтось з сучасних істориків щось знає про знак Київського полку - пишіть! Може щось подібне є в наших музеях чи приватних колекціях?

А ми будемо регулярно інформувати громадськість про нові знахідки.

Відчуваємо, буде дуже цікаво!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"

http://www.secondusa.info/index.php?go=News&in=view&id=550

Категория: Мои статьи | Добавил: kaniv-museum (15.01.2008)
Просмотров: 970 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: