Воскресенье, 04.06.2023, 00:18
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [102]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Наш опрос
Відвідайте Канівський історичний музей
Всего ответов: 98

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Як яскраво і дешево відпочити влітку

Як яскраво і дешево відпочити влітку

Канікули! Літо! Відпустки! Душа прагне подорожей і нових вражень. Куди податися? І що у тих заманливих далях робити? Саме цими питаннями буквально засипали редакцію журналу «Музеї України».

Ми почали вивчати проблему і зрозуміли, що переважна більшість нормальних людей, просто не орієнтується у розмаїтті туристичної України! З іншими країнами простіше – придбав путівку, змирився з маршрутом. Попри гучні заяви чиновників, внутрішній туризм так і не перетворився на масове явище. Це швидше короткі подорожі вихідного дня. Якщо трохи далі і довше – дешевше полетіти до Анталії… Низький рівень сервісу і аж занадто високі ціни…

Отож, найкращий спосіб відпочити і розвіятися з сім‘єю – сісти у власне авто, запросити друзів, вирушивши у якусь сторону світу. Повірте, ніяких проблем з харчуванням, нічлігом, екскурсіями не буде! Були б якісь гроші. А от вражень буде чимало!

Це найкраще рішення для середнього класу. Людей, які мають стабільні прибутки, відносно новий автомобіль.

Саме для таких громадян ми і починаємо акцію «Від музею до музею!». Зрозуміло,  запрошуємо і старих бродяг, які мало не напам‘ять знають всі основні автотраси України, жаль, що таких залишається все менше… Пишіть – радьте!

Суть ідеї дуже проста. Вибираєте маршрут. Скажімо, на південь. Помічаєте цікаві міста, де хотіли б поблукати. Враховуючи відсутність детальної інформації навіть в мережі, не переймайтеся! Сміливо заходьте у будь-який місцевий музей, замовте екскурсію і за півгодини будете знати все про цікаві місцини краю. При нагоді, заїдьте. Сфотографуйте, щось напишіть. Потім розмістите в Інтернеті. Можливостей для цього достатньо.

Переночувавши у доступному мотелі, сміливо рушайте далі. До наступного міста і його музеїв. Хоча б одного. Практика показує, що більше двох музеїв на день витримати важко – занадто багато інформації…

Ви здивуєтеся, але це найбільш ефективний, пізнавальний і авантюрний вид відпочинку.

Переживете чимало дорожніх пригод. Якось по-новому почнете сприймати власну дружину, дітей (один знайомий поїхав з тещею, з якою не дуже ладив. Нині кращі друзі). Побачите реальну Україну. Між іншим, дуже мальовничу і красиву. Зустрінете багатьох неймовірних людей. Дізнаєтеся дуже багато цікавого.

Такі мандрівки залишаються у пам‘яті на все життя. Можливо, через багато років, будете продивлятися ті фото, відео з сльозами на очах…

Детальні карти автомобільних шляхів продають скрізь. Адреси музеїв є в Інтернеті. На тому ж сайті журналу «Музеї України»… Тут каталог - http://www.museum-ukraine.org.ua/index.php?go=Page

Чимало музеїв мають власні сайти.

Не вагайтеся! Обирайте маршрут – і в дорогу! Успіхів!

Звертаються до нас і люди, які теж страшенно хочуть кудись вирватись, але автомобіля не мають. Та і з коштами не дуже…

Продивіться рекламу. Знайдіть фірми, що організовують короткі маршрути вихідного дня.

За день, можна здійснити поїздку в радіусі до 100 км від вашого міста, відвідавши кілька містечок, музеїв, цікавих місць. Ціни помірні.

Якщо і це не викликає захвату, візьміть карту, виберіть маршрут. Наприклад, Біла Церква. Ми здивувалися, але, більшість опитаних киян не були у цьому прекрасному місті, в музеях, парку… А якщо і були – проїздом… Те саме з Фастовом, Бородянкою, Васильковом… Між тим, будь-яке місто заслуговує на Вашу увагу. Побродіть, наберіться вражень. Переключіться! Відчуйте себе сміливим дослідником! Добиратися дуже зручно. Маршрутки, автобуси, електрички… Врахуйте фактор вихідних. У суботу важко виїхати, у неділю - складно повернутися… Під час відпустки їдьте у будні!

Ідеально, аби можна було планувати і здійснювати такі поїздки постійно. Але, проблеми, брак часу, коштів… Життя непомітно проходить…

Велике прохання до колег-журналістів! Частіше пишіть про музеї! Про цікаві місця! Давайте і критичні матеріали, пропозиції! Це ефективно стимулює владу, що зразу кидається виправляти недоліки.

Зрозуміло, не пропустимо нагоди нагадати про музеї, до захисту і популяризації яких долучилися особисто.

Битва за Київ у 1943 році

Вишгородський музей

БЦмузей

Музей "Поляна казок"

Музей Дубно

Музей гетьманства

Яготинські музеї

Музей К.Стеценка

Музей Садиба Попова

Музей І.Козловського 

Канівський історичний музей

Музей Г.Кочура

Музеї Переяслава

Музей Г.Сєдова

Музей І.Труша

Березова Рудка

Отож, приєднуйтеся до акції «Від музея до музея!».

Зрозумійте Україну! Державу, у якій живете! У мандри! Від музею – до музею!

Віктор Тригуб, редактор журналу «Музеї України»
Категория: Мои статьи | Добавил: kaniv-museum (11.06.2008)
Просмотров: 2219 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: